Mam na imię Marek.
Miło Cię poznać.

Pomagam mniejszym i większym firmom w rozwijaniu ich działalności poprzez projektowanie produktów cyfrowych i fizycznych. 

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe doprowadziło mnie do pracy nad różnorodnym zestawem projektów, w tym identyfikacji wizualnych (CI), interfejsów i serwisów internetowych (UI), doświadczeń użytkownika z nimi związanymi (UX) czy opakowań. Realizowałem projekty zarówno „w” jak i „dla” agencji i firm z wielu branż. Miałem przyjemność brać udział w projektach m.in. z branży e-commerce, hotelarstwa, rynku mieszkaniowego i biurowego oraz prasy.

Mam holistyczne podejście do projektowania, skupiając się na celach biznesowych i rozwiązywaniu problemów skoncentrowanych na użytkowniku. Z racji zróżnicowanego doświadczenia jestem projektantem czującym się swobodnie w każdej dziedzinie swojego zawodu – mogę tworzyć dowolne projekty, niezależnie od tego, czy chodzi o projekty serwisów webowych, audyty użyteczności, makiety i prototypy czy materiały drukowane.

Uważam się za osobę techniczną z praktyczną wiedzą z zakresu front-endu i back-endu, co pozwala mi na bliską i aktywną współpracę z deweloperami na każdym etapie projektu.

Doświadczenie

pietruszko.pl, 2008 – aktualnie
Objectivity, 2019 – aktualnie

MediaAmbassador, 2017 – 2019
Adinvictus, 2014 – 2017
N9 Group, 2014
The Brands, 2013
RoyalCreation, 2013

Klienci

Przez ostatnie 10 lat swoim zaufaniem obdarzyło mnie wiele osób, reprezentujących podmioty z różnorodnych branż. Cieszę się, że miałem przyjemność współpracować z tyloma fantastycznymi ludźmi, realizując dla nich zróżnicowane zlecenia.